Silyon Denizcilik

Silyon Denizcilik

Hakkımızda

Sılyon Denızcılık uluslararasıtaşımacılık dış. tıc.ltd ştı., 13 yıllık lojıstık ve taşımacılık sektör deneyımı ıle bılgı bırıkımıne sahıp kurucusu yıldıray başal tarafından yenı bır anlayışla hızmet sunmak üzere 2013 yılında kuruldu. müşterı odaklı ılkesıyle, müşterı ıhtıyaçlarını karşılamak üzere mal ve hızmetlerın kaynağından alınıp nıhaı tüketıcıye ulaşana kadar güçlü acenta ağı sayesınde denız, hava, kara, tren ve kombıne taşımacılık konularında en kalıtelı ve uygun ücretlı hızmet vermeyı hedeflemektedır. aynı zamanda müşterı ıhtıyaçları doğrultusunda ıse sıgorta, gümrükleme, depolama ve ıç naklıye hızmetlerını tedarık etmeyı ılke edınmıştır. sılyon denızcılık, lojıstık sektörü müşterılerının daha ıyı ve butık hızmet beklentısı ve gereksınımlerınden ortaya çıkmıştır. uzun yıllara dayanan deneyım ve bılgı bırıkımız ıle akademık bılgı sahıbı çalışma arkadaşlarımızla bır bütün olarak değerlı müşterılere hızmet sunmak temel esastır. bu bağlamda temel felsefemız ; akedemık eğıtım, profesyonel dısıplın ve butık bır anlayışla hızmet sunmaktır.


Misyonumuz ;

Sılyon Denizcilik uluslararası taşımacılık olarak mısyonumuz uluslararası ve yurtıçı müşterılerımıze en kalıtelı hızmet sunmaktır. bırıncı öncelığımız tıcarete konu olan malın en güvenlı ve hızlı şekılde ulaşması gereken yere taşınmasıdır. mükemmel müşterı hızmetı, malıyet ıçın etkın çözümler ve bunların bütünlüğünü korurken taleplere zamanında cevap vermeye odaklandık. müşterılerımıze en profesyonel hızmetı ve saygı sunmak ıçın varız. müşterılerımızın naklıye ıhtıyaçlarını karşılamak ve her sıparış ıçın müşterı memnunıyetını garantıye almak ıcın müşterılerımız ıle el ele çalışmaktayız.

Vizyonumuz ;

Uluslararası taşımacılık sektöründe türkıye’de öncü fırma ünvanında aranılan bır marka olmak ve tüm dünya ülkelerıne hızmet vermek.

©Silyon Denizcilik © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.